Przysięgałaś, że nigdy nie będziesz miała minivana. Teraz wozisz dzieci po całym mieście i zastanawiasz się, czy powinnaś zostać mamą z minivanem. Zapoznaj się z tymi najważniejszymi powodami, dla których powinnaś mieć minivana, aby ułatwić sobie podjęcie decyzji:

Praktyczność

Łatwo odnieść wrażenie, że jazda minivanem byłaby odpowiednikiem jazdy twojej mamy samochodem kombi widzianym w starych serialach, takim z drewnianymi panelami. I tak bardzo, jak kochasz swoją mamę, nie chcesz się w nią przeistoczyć.

O minivanie można  za to powiedzieć jedno: jest praktyczny. Wybór samochodu dla mamy powinien być częściowo oparty na Twoich własnych preferencjach, ponieważ to Ty będziesz nim jeździć przez większość czasu. Musisz również rozważyć, co jest najbardziej praktycznym wyborem dla Twojej rodziny. Serwisy branżowe jednogłośnie stwierdzają, że minivany to „jedne z najbardziej praktycznych pojazdów na naszej planecie”. Minivany nie tylko zapewniają mnóstwo miejsc siedzących dla Twojej rodziny, ale są również jednymi z najbezpieczniejszych pojazdów na drodze.

Możesz uzyskać dobrą cenę zakupu

Kiedy minivany pojawiły się w latach 80., były niezwykle popularne. Teraz ich popularność spadła, ponieważ ludzie wybierają crossovery lub SUV-y częściej niż minivany.

To dobra wiadomość dla Twojej rodziny, jeśli zdecydujesz się na minivana. Możesz uzyskać lepszą ofertę na zupełnie nowego minivana niż na rocznego używanego SUV-a, w zależności od modelu. Kupując używany, możesz zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy.

Tańsze utrzymanie i ubezpieczenie

Nie tylko można uzyskać dobrą ofertę przy zakupie minivana, ale można również zaoszczędzić pieniądze, gdy wyjedziesz już z salonu. Minivany są tańsze w utrzymaniu i mają tańsze stawki ubezpieczeniowe, zbyt. Te oszczędności mogą jeszcze bardziej podreperować rodzinny budżet.

Łatwe wsiadanie i wysiadanie dla dzieci

Minivany są nisko zawieszone, więc nawet najmniejsze dzieci z łatwością do nich wsiądą. A dzięki przesuwanym drzwiom nie musisz się martwić, że przytrzaśnięte drzwi zmiażdżą Ci ręce.

Wystarczy nacisnąć przycisk, aby minivan otworzył się i dzieci mogły do niego wejść lub wysiąść. Jest to świetne rozwiązanie, gdy jesteś na parkingu i potrzebujesz, aby Twoje dzieci pośpieszyły się i wsiadły, abyś mógł załadować minivana. Jest to również miła opcja, gdy jesteś odpowiedzialny za wspólne przejazdy i nie chcesz się martwić o to, że Twoi mali pasażerowie będą ranić sobie ręce w typowych drzwiach samochodu lub trzaskać drzwiami do tego stopnia, że będzie Cię bolała głowa, co dzieci często lubią robić.

Idealny na wyprawy samochodowe

Nie ma czegoś takiego jak bycie zbyt blisko swojej rodziny. Załaduj swoje dzieci, małżonka i walizki do małego samochodu, a przekonasz się dlaczego.

Minivan daje Twojej rodzinie mnóstwo miejsca. Może Ci się wydawać, że maluchy nie potrzebują przestrzeni, ale stanie się to jasne po przejechaniu 50 kilometrów podczas 500-kilometrowej podróży, gdy dzieci będą się obijać o siebie, krzyczeć do ucha i kopać w oparcie fotela. Minivany są przestronne bez poczucia, że prowadzisz kampera. Dzieci mogą się swobodnie rozłożyć i Ty też masz taką możliwość.

Dużo miejsca do zagospodarowania

W minivanie można wiele pomieścić, w tym ten przesadnie duży wózek, który zawsze wydaje się potrzebny w samochodzie, ale nigdy nie można znaleźć dla niego miejsca, nawet w SUV-ie. Minivany mają wiele różnych schowków i przestrzeni do przechowywania.

Niektóre modele mają również schowki w podłodze. Nie tylko jest to świetna przestrzeń na wycieczki, ponieważ można spakować mniejsze torby w przestrzeni podłogowej, ale także zwalnia miejsce w minivanie, więc Twój czterolatek nie jest ściśnięty w stosie walizek w trzecim rzędzie.

Doskonały dla rodzin z jednym pojazdem

Wiele rodzin rezygnuje z dwóch lub więcej pojazdów na rzecz jednego. Stanie się rodziną z jednym pojazdem to poważna decyzja, ale wybór minivana jako jedynego pojazdu ma sens z wielu powodów.

Dzięki przestronnemu wnętrzu i schowkom każdy może mieć swoje własne miejsce na teczki, torby na pieluchy i plecaki. Rodzina z jednym pojazdem nie będzie się czuła ciasno, gdy wszyscy będą ładować się do minivana, aby wyruszyć do szkoły i zabrać tatę do pracy. A ponieważ spędzicie więcej czasu razem, będąc w tym jednym pojeździe, będziecie chcieli dodatkowej przestrzeni i komfortu, jaki zapewnia minivan.

Nie musisz być jego właścicielem na zawsze

Być może będziesz się ociągać z kupnem minivana. Nie czujesz się już fajnie. Wolisz szybkie samochody. Po prostu nie chcesz dołączyć do brygady mam w minivanach.

Wiesz co? Nie musisz być przywiązana do minivana na zawsze. Twoje dzieci będą rosły, a posiadanie minivana nie musi być zobowiązaniem na całe życie. Gdy Twoja rodzina przestanie potrzebować minivana, możesz spokojnie poszukać dla siebie tego uroczego kabrioletu.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj