Szukasz wygodnego dla dziecka, a przede wszystkim bezpiecznego fotelika do auta? Fotelik samochodowy Britax Romer Advansafix Pro rośnie razem z dzieckiem. Jest idealnym wyborem dla dzieci mierzących od 76 do aż 150 cm wzrostu. Oznacza to, że może towarzyszyć Wam w podróżach nawet przez 10 lat, aż dziecko przestanie jeździć w foteliku. Poznaj bliżej Advansafix Pro!

Najważniejsze zalety fotelika samochodowego Britax Römer Advansafix Pro: bezpieczeństwo i wygoda dla dziecka!

  • Advansafix Pro rośnie z dzieckiem – jest przeznaczony dla dzieci o wzroście od 76 cm (około 15 miesiąca życia dziecka) aż do końca okresu korzystania z fotelika, czyli przekroczenia 12 lat (150 cm wzrostu).
  • Zapewnia wysoki poziom ochrony i komfort małych pasażerów aut – fotelik samochodowy Advansafix przeszedł rygorystyczne testy bezpieczeństwa. Jest zgodny z najnowszymi standardami bezpieczeństwa UN R129 oraz normą i-Size.
  • Łatwo się go reguluje, obsługuje i montuje.
  • Można go odchylać do tyłu przez cały okres użytkowania, co zapewnia dziecku wysoką wygodę podczas podróży.
  • Zobacz dostępne kolory Advansafix Pro Moonligh, Cosmos, Storm czy Midnight na vexpi.pl.
  • Zdejmowaną tapicerkę można uprać, co podnosi higienę korzystania z fotelika.

Dlaczego Advansafix Pro to jedno z najlepszych rozwiązań dla fotelika samochodowego?

W przypadku młodszych dzieci, siedzisko przymocujesz, wykorzystując stabilne i wytrzymałe złącza – Advansafix Pro wyposażony jest w Isofix oraz dodatkowo w pas Top Tether. Fotelik zapewnia także zwiększoną ochronę przed uderzeniem bocznym. Ma również specjalny zagłówek w kształcie litery V, który zwiększa bezpieczeństwo dziecka podczas bocznego zderzenia. Łatwo go regulować, dopasowując do wzrostu dziecka. Amortyzujące nakładki na pas XP-Pad chronią szyję i klatkę piersiową.

Montaż fotelika Britax  Römer w kilku prostych krokach

Fotelik fotelik Advansafix Pro można zamontować na kilka sposobów. Podczas korzystania z pasów pięciopunktowych fotelika (u dzieci 76-105 cm) można go zamontować za pomocą złącz Isofix wraz z pasem Top Tether. Na drugim etapie stosowania (100-150 cm) możesz go zapiąć na trzypunktowe pasy bezpieczeństwa samochodu albo na pasy z Isofix. Przekonaj się o możliwościach fotelika Britax Römer Advansafix Pro i zapewnij dziecku bezpieczne i przyjemne podróże przez całą dekadę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj