Jazda Mercedesem to przyjemność doświadczania najwyższego poziomu bezpieczeństwa i komfortu. Samochody prestiżowej marki słyną przy tym z niezawodności i wieloletniej trwałości, na co jednak istotny wpływ ma ich prawidłowe serwisowanie. Wielu właścicieli Mercedesów zastanawia się, czy rzeczywiście jest sens korzystać z usług ASO, szczególnie już po gwarancji. Praktyka pokazuje, że jak najbardziej. Dowiedz się, dlaczego warto serwisować swój samochód w autoryzowanym serwisie Mercedesa w Szczecinie.

Szybka i trafna diagnoza

Współczesne samochody, zwłaszcza tej klasy, to jeżdżące komputery, w których coraz trudniej jest postawić diagnozę wyłącznie w oparciu o doświadczenie czy znajomość mechaniki. Stąd niezależne warsztaty mają wielkie problemy z szybkim, a co najważniejsze trafnym ustalaniem przyczyn usterek, z jakimi zgłaszają się klienci.

Zupełnie inaczej wygląda to w ASO. Autoryzowane stacje obsługi dysponują szczegółowymi procedurami serwisowymi producenta, mają również dostęp do specjalistycznego oprogramowania, co pozwala im niemal od ręki zdiagnozować problem oraz zaproponować jego skuteczne rozwiązanie.

Wniosek? Jeśli cenisz swój czas i masz dość jeżdżenia od mechanika do mechanika, z których każdy stawia inną diagnozę (a w zasadzie zgaduje), to zacznij korzystać z usług autoryzowanego serwisu Mercedesa w Szczecinie.

Dostęp do oryginalnych części zamiennych

Od razu podkreślmy, że stosowanie oryginalnych części zamiennych, w tym tych podlegających naturalnemu wyeksploatowaniu, nie jest żadną rozrzutnością. To najlepszy sposób na to, aby zagwarantować sobie i swoim bliskim maksymalny poziom bezpieczeństwa, jednocześnie przedłużając trwałość i bezawaryjność samochodu oraz zwiększając jego wartość przy odsprzedaży.

W ASO oczywiście korzysta się wyłącznie z oryginalnych podzespołów, w tym elementów układów hamulcowych czy zawieszenia. Po pierwsze: daje to pewność ich perfekcyjnego dopasowania do auta. Po drugie: części OE mają przewidywalną trwałość i z góry wiemy, jak zachowają się w kryzysowej sytuacji na drodze. Wreszcie po trzecie: serwisowanie samochodu w oparciu o oryginalne części Mercedesa z pewnością zostanie docenione na rynku wtórnym, gdy właściciel postanowi sprzedać swój obecny samochód.

Wysoki poziom obsługi

Usługi serwisowe realizowane w ASO to zupełnie inne doświadczenie w porównaniu z większością niezależnych warsztatów. Przede wszystkim nie ma mowy o zwodzeniu klienta – ustalony termin wizyty jest niezmienny, podobnie jak termin przeprowadzenia naprawy.

ASO zdejmuje z głowy klienta kwestię zorganizowania części, oddaje samochód w pełni gotowy do jazdy, każdą czynność odnotowuje w wewnętrznym systemie, na czym zyskuje historia pojazdu. Są to teoretycznie drobne, ale jednak istotne kwestie, które jednoznacznie przemawiają za korzystaniem z usług ASO w Szczecinie.

Który autoryzowany serwis Mercedesa w Szczecinie wybrać?

Wśród właścicieli samochodów niemieckiej marki szczególnie dobrą opinią cieszy się DDB Auto Bogackaautoryzowany serwis Mercedesa w Szczecinie, który zapewnia swoim klientom i ich autom kompleksową obsługę zarówno w czasie obowiązywania gwarancji fabrycznej, jak i w okresie pogwarancyjnym.

DDB Auto Bogacka to pełen wybór profesjonalnych usług serwisowych. W szczecińskim ASO Mercedesa skorzystasz m.in. z:

  • Przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych.
  • Napraw bieżących, głównych, usuwania usterek.
  • Napraw elektroniki i elektryki pojazdu.
  • Napraw powypadkowych, zarówno likwidowanych z OC sprawcy, jak i AC właściciela pojazdu.
  • Usług detailingowych.

Ponadto autoryzowany serwis Mercedesa w Szczecinie DDB Auto Bogacka zapewnia bezpośredni dostęp do oryginalnych części zamiennych i akcesoriów niemieckiej marki – warto na nie „polować” szczególnie w okresach promocji, kiedy to można liczyć na ceny porównywalne z zamiennikami niezależnych producentów.

Z pełną ofertą usług serwisowych świadczonych przez Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka w Szczecinie zapoznasz się na stronie internetowej ddb.mercedes-benz.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj